Skip to content

Kurs on-line

„Kariera na
głębszym poziomie”

to 8-tygodniowa podróż w głąb w siebie, aby spotkać i nazwać swoje atuty,
wewnętrzne motywacje, potrzeby w obszarze zawodowym.

image6
image6

Jeśli…

Czujesz, że to, co robisz, nie daje Ci satysfakcji, że nie pasujesz do miejsca, w którym się obecnie znajdujesz, ale nie wiesz do końca, co mogłabyś robić…
Chciałabyś coś zmienić w swoim życiu zawodowym, masz jakieś pomysły, ale brakuje Ci pewności czy to, o czym myślisz, będzie dla Ciebie dobre
Pasjonują Cię historie osób, które rzuciłyi wszystko i idą swoją drogą. Podziwiasz ich, ale sama nie wiesz do końca, co to mogłoby być u Ciebie…
Nie chcesz od pracy tylko wpływu na konto, ale szukasz czegoś więcej…

Jeśli zgadzasz się z którymś z powyższych stwierdzeń, to ten kurs jest dla Ciebie.
Celem kursu jest zbudowanie rzetelnej wiedzy o Twoich atutach, motywacjach,
potrzebach, tak abyś mogła świadomie kierować swoją drogą zawodową.

Kurs pomaga w klarowny sposób stworzyć pomysł na siebie,
uwzględniając naturalne predyspozycje.

Znajdziesz w nim następujące moduły:

MODUŁ 1

TY, czyli najważniejsza osoba na drodze zawodowej

  • W tym module poprzez ćwiczenia i testy nazwiemy Twoje mocne strony, motywacje, naturalne predyspozycje oraz wartości, które są dla Ciebie ważne.
  • Nazwane staną się Twoimi drogowskazami na drodze zawodowej i dla decyzji, które będziesz podejmować
  • Moduł zajmuje 3 spotkania w grupie on-line oraz indywidualną sesje coachingową ze mną.

MODUŁ 2

Twoja Misja

  • W trakcie spotkania będziemy chciały spojrzeć z góry na Twój cel życiowy. Spróbujemy zmierzyć się z pytaniem czym tak naprawdę chcesz dzielić się ze światem.
  • Na koniec spotkania będziemy starały się sformułować Twoją misję życiową.
  • Moduł 2 to jedno spotkanie on-line w grupie.

MODUŁ 3

Opcje kariery

  • Po czasie analiz przyjdzie czas na zastanowienie się, w jakim kierunku zawodowym chciałabyś zmierzać i jak ubrać to w plan działania.
  • Moduł 3 to dwa spotkania on-line i indywidualna sesja coachingowa ze mną.

Spotkania są w formule on-line.
Sześć z nich będzie miało miejsce w kameralnej grupie złożonej z 3 osób,
zaś dwa spotkania są to indywidualne coachingi ze mną.

Przeczytaj opinie osób, które uczestniczyły w kursie:

Cześć, mam na imię Iwona.

Kilkanaście lat temu byłam totalnie zmęczona pracą. W tym czasie pracowałam za dużo, nie umiałam odpoczywać, stawiać granic, nie znałam własnej wartości. Szukałam pomocy w rozmowach z innymi, jednak nie znajdowałam jej. Mogę powiedzieć, że czułam się jak w pułapce, z której nie bardzo widziałam wyjście.

IMG_0308

Pierwszy krok pomógł mi zrobić pewien zbieg okoliczności. Zmiana zawodowa, która pobudziła mnie do dalszych zmian, do zmian na głębszym poziomie.

10 lat pracy nad sobą, w tym przekierowywanie energii z zewnątrz do wewnątrz; określenie własnych celów i wartości; skupianie się na tym czego osobiście chcę, a nie czego chcą ode mnie inni; szukanie radości i zadowolenia w tym co robię, przywiodła mnie tu.

Przywiodła mnie do Ciebie, aby pomóc Tobie znaleźć drogę zawodową, która będzie w zgodzie z Tobą.

Z wykształcenia jestem psychologiem, coachem, HR-owcem, osobą wysoko wrażliwą. Od 2008 pracuje w rekrutacji i zapewne przejrzałam kilka milionów CV, odbyłam kilka tysięcy rozmów rekrutacyjnych, przeprowadziłam od 2015 kilkaset coachingów skupionych wokół odkrywania swojej drogi zawodowej.

W swojej pracy korzystam z wiedzy i doświadczenia psychologicznego, coachingowego, biznesowego, aby pomóc w Twoje transformacji. Szczerze chcę Cię wesprzeć, abyś żyła w zgodzie ze sobą. ♡

W pewnym momencie naszego życia staje się to ważną potrzebą, której nie sposób pominąć. Posłużę się tu słowami E. Aron z książki „Wysoko wrażliwi”:

„Ostatecznie jednak wiele, jeśli nie większość, osób wysoko wrażliwych czuje się zmuszona do – jak to nazywam – „wyzwolenia się”, nawet jeśli dochodzi do tego w drugiej połowie życia. Dostrajają się bardziej do swego wewnętrznego zdania i wewnętrznych głosów niż do zadań, które stawiają im inni.

Ponieważ bardzo zależy nam na zadowoleniu otoczenia, wyzwolenie nie przychodzi nam łatwo. Zbyt mocno uświadamiamy sobie potrzeby innych. Ale intuicyjnie odbieramy także sygnały swego wewnętrznego pytania, które domaga się odpowiedzi. Te dwie silne, sprzeczne tendencje mogą nami targać przez lata. Nie martw się, jeśli twoja droga ku wyzwoleniu wydaje się powolna, bo jest ono niemalże nieuniknione.”

Jeśli więc tak właśnie jest u Ciebie, ten kurs wesprze Cię w poszukiwaniu Twojej własnej drogi.
Pomoże poukładać różne kawałki w całość, podpowie w którą stronę zmierzać.

Kwestie techniczne

Spotkania odbywają się w formule on-line w uzgodnionym z uczestniczkami terminie. Spotykamy się na platformie Zoom.

Dzięki temu, że pracujemy grupowo, możesz w ważnej dla siebie sprawie otrzymać wsparcie całej grupy. Z mojego doświadczenia wynika, że praca ta pozwala na wytworzenie się kręgu kobiet, które dzielą się między sobą swoimi doświadczeniami, mądrością i przede wszystkim wsparciem.

image3
image5

Płatność

Całość kursu to wydatek 550 zł, podzielony na 2 części:

  • Pierwsza przed rozpoczęciem kursu – 250 zł
  • Druga płatność przed 5 spotkaniem – 200 zł

Najbliższy start kursu:

05.2021

zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem

slow-work-mailing

Cześć, miło Cię tu widzieć!

Jeśli chcesz pracować w zgodzie ze sobą, poszukujesz balansu w życiu zapisz się do mojego newslettera, a otrzymasz motywujący plakat i tapetę na telefon, która będzie Cię inspirować do życia w zgodzie ze sobą.