Skip to content

Warsztat on-line

„Pracuj z sercem”

Są to intensywne spotkania warsztatowe pozwalające odnaleźć siebie w pracy, spotkać i nazwać swoje zasoby, poczuć swoją wartość i zaplanowaćzmiany w swojej pracy, które są zgodne z naszym sercem. 

image6
image6

Jeśli…

męczysz się w swojej pracy, ale nie masz już kolejnego pomysłu jak to zmienić…
chcesz ułożyć sobie w głowie - co lubisz, a czego nie w pracy i jak to ustawić pod siebie , bo przecież nikt nas nie uczył w szkole jak odnaleźć się w świecie korpo-zawodowym...
jesteś wrażliwą i do tego ambitną kobietą, która za bardzo skupia się w pracy na innych, a czujesz, że powinnaś przede wszystkim skupić się na sobie
czujesz, że nie pasujesz do miejsca, w którym obecnie jesteś, ale też nie wiesz do końca jak mogłabyś to zmienić
jesteś zmęczona ciągłym MUSZĘ w pracy, chcesz więcej CHCĘ, MOGĘ w tym co robisz
nie chcesz od pracy tylko wpływu na konto, ale szukasz czegoś więcej

Jeśli odpowiedziałaś TAK na któreś z powyższych stwierdzeń, to ten warsztat jest dla Ciebie!

Celem spotkań warsztatowych jest nazwanie Twoich zasobów mocnych stron, wartości, ulubionych aktywności, zobaczenie ich w kontekście Twojej obecnej pracy, aby następnie zaplanować zmiany, które pomogą Ci mniej męczyć się w pracy, pozwolą czerpać więcej satysfakcji i radości z tego co robisz.

Znajdziesz w nim następujące moduły:

SPOTKANIE 1

WPROWADZENIE

 • Wprowadzenie do metody Job Craftingu, czyli przekształcania pracy
 • Omówienie etapów warsztatów
 • OBRAZ obecnej PRACY – będziemy nazywać emocje, przekonania, wyobrażenia i zadania w obecnej pracy
 • To spotkanie potrwa 3h, będzie zaplanowane w sobotę o g. 9:00

PRACA WŁASNA

 • W trakcie tygodnia pracy własnej otrzymasz ode mnie zestaw ćwiczeń oraz testy, które pozwolą nazwać Twoje mocne strony, naturalne predyspozycje

SPOTKANIE 2

TWOJE ZASOBY

 • W trakcie spotkania omówimy Twoje mocne strony, określimy WARTOŚCI, nazwiemy ulubione AKTYWNOŚCI oraz BARIERY, które napotykasz w swojej pracy
 • W kolejnym kroku odniesiemy się do MAPY twojej obecnej PRACY, aby spojrzeć na nią z perspektywy Twoich zasobów
 • To spotkanie potrwa 3h, będzie miało miejsce w sobotę w g. 9-12

SPOTKANIE 3

PRZEKSZTAŁCENIE PRACY

 • W trakcie tego spotkania będziemy generować pomysły na zmiany w 3 obszarach: ZADAŃ, RELACJI, SENSU PRACY
 • To spotkanie potrwa 3h, będzie miało miejsce w kolejną sobotę w g. 9-12

Spotkania będą odbywały się w formule on-line i będą miały miejsce w kameralnej grupie złożonej z 4 kobiet.

Przeczytaj opinie osób, które uczestniczyły w warsztatach:

Cześć, mam na imię Iwona.

Pomagam wrażliwym kobietom w odnajdywaniu satysfakcji w pracy zawodowej.

Kilkanaście lat temu byłam totalnie zmęczona pracą. W tym czasie pracowałam za dużo, nie umiałam odpoczywać, stawiać granic, nie znałam własnej wartości. Szukałam pomocy w rozmowach z innymi, jednak nie znajdowałam jej. Mogę powiedzieć, że czułam się jak w pułapce, z której nie bardzo widziałam wyjście.

IMG_0308

10 lat pracy nad sobą, w tym przekierowywanie energii z zewnątrz do wewnątrz; określenie własnych celów i wartości; skupianie się na tym czego osobiście chcę, a nie czego chcą ode mnie inni; szukanie radości i zadowolenia w tym co robię, przywiodła mnie tu.

Przywiodła mnie do Ciebie, aby pomóc Tobie mniej męczyć się w pracy, odkrywać więcej radości i satysfakcji w tym na co poświęcasz tak dużą cześć swojego życia. Przecież nie żyjemy tylko w weekendy i urlopy, żyjemy też tym co tu i teraz, codziennymi zadaniami i obowiązkami. Czemu zatem nie poświecić im tyle uwagi, co planom wakacyjnym, które są raz, dwa razy do roku. Czemu zatem nie poświęcić pracy, aby móc czerpać radość w tym co na co dzień?

Z wykształcenia jestem psychologiem, coachem, HR-owcem, osobą wysoko wrażliwą. Mam 15 lat doświadczenia HR-owego w organizacjach o różnej złożoności, w tym również doświadczenie menadżerskie. Przeprowadziłam od 2015 kilkaset coachingów skupionych wokół odkrywania swojej drogi zawodowej.

W swojej pracy korzystam z wiedzy i doświadczenia psychologicznego, coachingowego, biznesowego, aby pomóc w Twoje transformacji. Szczerze chcę Cię wesprzeć, abyś odnajdywała radość i satysfakcję z pracy. ♡

Pracować będziemy z wykorzystaniem naukowo przebadanej metody Job Craftingu, którą opisały i rozwinęły na początku XXI wieku dwie badaczki z prestiżowych amerykańskich uczelni Amy Wrzesniewski i Jane Dutton (2001) i która to z powodzeniem rozwija się również w Polsce dzięki działaniom Job Crafting Polska. Ja zaś mam przyjemność być Facylitatorką i entuzajstką tej metody. 

Do przebadanych konsekwencji Job Craftingu należą:

 • Wzrost satysfakcji
 • Wzrost zaangażowania
 • Obniżenie poziomu wypalenia
 • Spostrzeganie większego sensu pracy
 • Wzrost efektywności
 • Obniżenie poziomu absencji

Ghitulescu (2006), Tims, Bakker i Derks (2015), Tims, Derks I Bakker (2015), Tims i in. (2013), metaanaliza Rudolph I in. (2017)

Wrzesniewski, A., Dutton, J. E. (2001). Crafting a job: Revisioning employees as active crafters of their work. Academy of Management Review, 26(2), 179–201. DOI: 10.5465/AMR.2001.4378011.

Kwestie techniczne

Spotkania odbywają się w formule on-line w uzgodnionym z uczestniczkami terminie. Spotykamy się na platformie Zoom.

Z mojego doświadczenia wynika, że praca ta pozwala na wytworzenie się kręgu kobiet, które dzielą się między sobą swoimi doświadczeniami, mądrością i przede wszystkim siostrzanym wsparciem.

image3
image5

Płatność

Całość kursu to wydatek 600 zł, podzielony na 2 części:

 • Pierwsza przed pierwszym spotkaniem – 350 zł
 • Druga płatność przed drugim spotkaniem – 250 zł

Płatności należy dokonać na rachunek bankowy: 

15 1140 2004 0000 3102 8240 9724

Proszę o informację jeśli chciałabyś otrzymać fakturę na adres: iwona@slow-work.pl


Kurs startuje w pierwszą sobotę danego miesiąca. 

zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem

slow-work-mailing

Cześć, miło Cię tu widzieć!

Jeśli chcesz pracować w zgodzie ze sobą, poszukujesz balansu w życiu zapisz się do mojego newslettera, a otrzymasz motywujący plakat i tapetę na telefon, która będzie Cię inspirować do życia w zgodzie ze sobą.