Skip to content
COACHING
COACHING

COACHING

COACHING ODKRYWANIA SWOJEJ
DROGI ZAWODOWEJ

Czujesz, że nie robisz tego, co naprawdę powinnaś. Idąc do pracy, Twoje nogi najchętniej poszłyby w przeciwnym kierunku. Stop duszenia tej frustracji! To głos, który chce być usłyszany i który podpowie Ci również w którą stronę powinnaś zmierzać.

Zapraszam Cię na coachingi, które pomogą Ci odkryć Twoją własną niepowtarzalną drogę. Będzie to intensywny proces, w trakcie którego nazwiemy Twojezasoby (doświadczenia, umiejętności, zainteresowania), które spowodowały, że jesteś tu, gdzie jesteś. Nazwiemy wartości, które kierują Twoim życiem, misjężyciową i możliwesposoby, w jaki może się ona realizować. Wszystko, aby zrobićnastępnyprzemyślanykrok zawodowy, w kierunku, w którym naprawdę chcesz zmierzać.

Przeczytaj opinie osób z którymi miałam już przyjemność pracować.

Proces coachingowy trwa zwykle ok. 6-8 spotkań.

Koszt jednego spotkania to 100 zł/60 min.
Spotykam się on-line poprzez platformę zoom.

symbol
slow-work05-min

COACHING PRACY

Jeśli jest coś, co martwi Cię w pracy, zapraszam Cię do kontaktu. Przestań się męczyć i pomęcz mnie :).

Mam 13-letnie doświadczenie zawodowe w korporacji, jak również 5-letnie doświadczenie menadżerskie. Oprócz tego posiadam sporą wiedzę psychologiczną i coachingową.

Proponuję Ci dłuższą, intensywną sesję, gdzie rozłożymy temat na czynniki pierwsze i ustalimy plan działania.

Sesję odbywamy on-line poprzez platformę zoom. Twoja inwestycja to 200 zł/120 min.

slow-work-mailing

Cześć, miło Cię tu widzieć!

Jeśli chcesz pracować w zgodzie ze sobą, poszukujesz balansu w życiu zapisz się do mojego newslettera, a otrzymasz motywujący plakat i tapetę na telefon, która będzie Cię inspirować do życia w zgodzie ze sobą.