Skip to content
DLA BIZNESU
DLA BIZNESU

Witam Cię w zakładce poświęconej Biznesowi, gdzie znajdziesz pełną ofertę narzędzi i możliwości, aby wesprzeć rozwój Twój i Twoich zespołów.

W swojej pracy z biznesem stawiam przede wszystkim na praktykę i wartość, którą mają one wnieść w życie liderów i pracowników. Nie chcę prowadzić nudnych zajęć i spotkań, po to, aby wzajemnie zgodzić się ze sobą i wyjść z niczym, czy szkoleń, które są swego rodzajem „zapychaczami” czy „umilaczami” czasu. Jestem zainteresowana zmianą i wartością, które moje działania mają wnieść w życie biznesowe osób z którymi pracuje. Tematy, które są mi bliskie dotyczą wyzwań menadżerskich związanych z zarządzaniem ludźmi i bycie liderem inspirującym i wspierającym ludzi, zaś z perspektywy pracowników to tematy związane z radzeniem sobie z wyzwaniami psychologicznymi w pracy, czyli jak pracować, aby nie zatracić siebie, nie wypalić się i mieć chęć i siły na rozwój.

Wykłady i webinary

Staram się, aby webinary i wykłady, które prowadzę były inspiracją dla odbiorców w temacie, który omawiam. Również, aby nie był to wykład pop-psychologiczny, oparty tylko na własnych przeżyciach, przemyśleniach. Dlatego też staram się opierać webinary o aktualne badania i teorie psychologiczne, w które to wplatam narzędzia, pomysły, idee na zmiany, które wspierają różne w danym temacie.

warsztaty-webinary

Przykładowe webinary, które mogę poprowadzić:

Warsztaty

Warsztaty, które prowadzę mają wnieść wartość w życie osób z którymi pracuje – liderów i pracowników. Dlatego też najistotniejszą częścią moich warsztatów jest praktyka osób w nich uczestnicząca, dzielenie się swoimi doświadczeniami i praca na casach. Teoria to tylko przyczynka do tego, aby pracować z bieżącymi wyzwaniami przed którymi stoją menadżerowie i pracownicy.

webinary

Przykładowe tematy warsztatów, które prowadzę:

Cześć, miło Cię tu widzieć!

Jeśli chcesz pracować w zgodzie ze sobą, poszukujesz balansu w życiu zapisz się do mojego newslettera, aby otrzymywać treści wspierające zrównoważoną ścieżkę rozwoju zawodowego: